کلیک کنید +++ خرید شارژ مستقیم ایرانسل +++ کلیک کنید

کلیک کنید +++ خرید شارژ مستقیم ایرانسل +++ کلیک کنید

کلیک کنید +++ خرید شارژ مستقیم ایرانسل +++ کلیک کنید

كاهش وزن به وسيله قرص های لاغری ( داروهای اورلیستات یا زنیکال و L- کارنيتين و میریدیا یا سيبوترامين)

rahahit.com

rahahit.com


لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز تکنولوژی منحصربه‌فرد لیزر داخل بافتی می‌باشد که به ایده‌آل‌ترین شکل و به‌صورت سرپائی طی یک جلسه باعث رفع چاقی موضعی می‌‌شود. این دستگاه دارای تأئیدیه FDA آمریکا می‌باشد. در این روش به خلاف لیپوساکشن معمولی:

مراحل کار بسیار ظریف و با دستکاری کمتر همراه می‌باشد و آثار ناهمواری وجود ندارد هم‌چنین تابش لیزر باعث جمع شدن پوست می‌شود و از نظر میزان حذف چربی هیچ فرقی با لیپوساکشن معمولی ندارد ولی نتایج از نظر کیفی و زیبائی بسیار بهتر است و عوارض آن ناچیز است. مناطق مختلف در خانم‌ها و آقایان توسط این روش قابل درمان می‌باشد. به‌طور مثال لیزر لیپولیز در ناحیه شکم، پشت ران‌ها، باسن، ساق پا، پشت و پهلو، غبغب، بازوها و ... لازم به‌ذکر است لیزر در بزرگی سینه در خانم‌ها هیچ کاربردی ندارد چون لیزر برای بافت سینه خانم‌ها تأئید نشده است. جهت کوچک کردن سینه در خانم‌ها جراحی باز در اکثریت موارد بهترین انتخاب می‌باشد که طی روش اختصاصی این جانب با برش محدود و جای عمل کمتر و نتایج زیبائی بسیار عالی‌تر از روش‌های متداول، قابل انجام است به‌ندرت می‌توان از لیپوساکشن معمولی برای کوچک کردن سینه استفاده کرد.

● ژنیکوماستی (بزرگی سینه در آقایان)

در روش‌های قدیمی از جراحی تهاجمی‌تری استفاده می‌شده که مهم‌ترین عارضه آن ایجاد تورفتگی در محل سینه عمل شده می‌باشد. در روش جدید، ابتدا یک برش ۵ میلی‌متری در زیر بغل روی پوست داده می‌شود. سپس فیبر لیزر لیپولیز وارد شده و به بافت‌های سینه تابانده می‌شود. بعد از آن بافت‌های چربی با مکش تخلیه می‌شود. باقی‌مانده فقط بافت‌های غدد شیری می‌باشد که برای رفع آنها ابتدا از یک کانول مخصوص با سر دوشاخه از محل برش وارد می‌شود که بافت‌های غددی را از هم باز می‌کند. سپس توسط وسیله طراحی شده مخصوص بافت‌ها از زیر هاله جدا و خارج می‌شود. بدین‌ترتیب کلیه بافت‌های چربی و غدد شیری خارج می‌شود بدون آن‌که جای عمل معلوم باشد و بدون آن‌که تورفتگی در محل سینه عمل شده ایجاد شود.

 

دکتر افسانه ثنائی، بورد تخصصی جراحی، جراحی پلاستیک و دارای مدرک لیپولیز از ایتالیا

www.Laserlipilysis.ir

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۸۸ساعت 13:46  توسط حامد  |